Wiemy, kiedy wyjdzie polskie The Thaumaturge. Możecie już zagrać w demo!

The Thaumaturge
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

The Thaumaturge to polska gra RPG z systemem turowym, za której produkcję odpowiada Fool’s Theory, a wydawcą jest 11 bit studios. Poznaliśmy właśnie jej datę premiery, a niecierpliwi gracze mogą już ogrywać wersję demonstracyjną. Ta jest dostępna na platformie Steam. Tytuł ukaże się na rynku już niedługo!

The Thaumaturge, czyli polska turowa gra RPG twórców m.in. Seven: The Days Long Gone, ukaże się na rynku 5 grudnia 2023 roku. Gra będzie dystrybuowana cyfrowo na kilku platformach. Będzie ją można kupić na GOG Galaxy, Steam i Epic Games Store. Tegoroczny debiut dotyczy jedynie wersji pecetowej. A co z konsolami? Gra ukaże się na platformach najnowszej generacji w przyszłym roku, choć na razie nie znamy konkretnych dat. Wiadomo tylko, że chodzi o początek 2024 roku.

Wiemy, jednak kiedy i gdzie można ograć demo gry studia Fool’s Theory. Demonstracyjna wersja jest dostępna na Steam w ramach festiwalu Next Fest. Możliwość ogrania polskiej produkcji jako demo będzie dostępna do 16 października, czyli zakończy się wraz z trwającym od dziś festiwalem. Warto pobrać testową wersję gry już teraz!

The Thaumaturge to nie tylko polska gra, ale również produkcja z akcją umiejscowioną w naszym kraju. Bezsprzecznie jest to szalenie ciekawy element gry przenoszącej nas do Warszawy z początku XX wieku, gdy stolica należała do rosyjskiego imperium. Nie zabraknie jednak zjawisk nadprzyrodzonych, będzie ezoteryka, przerażające potwory, mrok i brud, które zadbają o wyjątkowy klimat miasta i wydarzeń dziejących się na jego ulicach.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie