The Sims streamer

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Streamer wiedzie życie jak w The Sims. Sterują nim internauci [WIDEO]

Jerma985 transmituje na Twitchu życie w środowisku przypominającym rzeczywistość z The Sims. Co więcej, gwiazda daje sobą „grać”.

Planował to przedsięwzięcie latami – a teraz przyszedł czas na wprowadzenie zamierzeń w życie. Jerma985 wiedzie życie Sima, śpiąc, biorąc prysznic (cenzura!) i spotykając się z sąsiadami w lokacjach niemalże „żywcem” wyjętych z The Sims. Ciekawym jest fakt, że fani streamera mogą nim „grać” – po prostu głosują, jakie aktywności ma wykonywać.

Najpierw internauci zdecydowali, jak powinien być ubrany ich podopieczny, a teraz mają wpływ na dalsze kwestie dotyczące jego potrzeb. W pewnym momencie okazało się na przykład, że nie zapewniono mu wystarczającej dawki snu, dlatego zasnął na podłodze.

Całość jest transmitowana ze stylizowanej scenerii, co po dodaniu odpowiedniej perspektywy i nałożeniu efektów specjalnych (cenzura…) daje złudzenie streamu z Simsów. Wprawne oko fana dostrzeże wiele smaczków i humorystycznych odniesień do produkcji EA.

Nagrania z pierwszego i drugiego dnia są dostępne na YouTube. Publikujemy je poniżej. Warto obejrzeć, bowiem projekt prezentuje się niezwykle efektownie – Jerma wygląda, jakby granie Sima było jego życiowym powołaniem. To samo dotyczy innych postaci nawiedzających gospodarstwo – nie trzeba się mocno przyglądać, by zauważyć, że wcielanie się w role Simów sprawia im dużą przyjemność.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się