The Sims 4 za darmo i dodatki nawet 68% taniej!

The sims 4 za darmo i dodatki taniej
Newsy PC

Pobraliście już darmowe The Sims 4? Jeśli ciągle wam mało, to mamy promocję na dodatki!

Od niedawna The Sims 4 można pobrać na Steam całkowicie za darmo. Jak zapewne wielu fanów tej marki wie, gra oferuje jeszcze szereg dodatków, które wprowadzają mnóstwo ciekawych elementów. Teraz jest świetna okazja, aby się z nimi zapoznać, bowiem w Instant Gaming trwa promocja, w której możecie je zgarnąć nawet 68% taniej!

Na liście dodatków znalazły się te starsze jak i nowsze oraz mniejsze DLC z akcesoriami. Są więc popularne Psy i Koty, Cztery pory roku, Uniwersytet, Witaj w pracy, Miejskie życie i wiele innych. Potrafią one całkowicie odmienić rozgrywkę!

My najbardziej lubimy psy i Koty, bo kto nie lubi tych miłych zwierzaków? A także Miejskie życie i Wyspiarskie życie – koniecznie je sprawdźcie!

DODATKI DO THE SIMS 4 TANIEJ O 68%. ZOBACZ JUŻ TERAZ!

Pełną listę dodatków znajdziecie w Instant Gaming i pamiętajcie, że promocja jest ograniczona do wyczerpania zapasów! Lepiej więc nie zwlekać, bo nigdy nie wiadomo, kiedy znowu trafi się taka okazja.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie