Dodatek do The Sims 4 zupełnie za darmo dla abonentów Xbox Game Pass

The Sims 4 z darmowym dodatkiem dla graczy | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Xbox Series XOne

Jeżeli posiadacie aktywną subskrypcję Xbox Game Pass, możecie ucieszyć się na wieść, że macie szansę odebrać dodatek do The Sims 4 zupełnie za darmo.

The Sims 4 to gra-legenda, obok której nie da się przechodzić obojętnie. Po dziś dzień tytuł ten cieszy się sporą liczbą fanów, a raz na jakiś czas mogą oni liczyć na darmowe atrakcje. Dodatki do gry oferowane już były za darmo, ale nie „Przygoda w Dżungli”. Warto więc odebrać to DLC, jeżeli tylko posiadacie abonament Xbox Game Pass Ultimate.

The Sims 4 – dodatek za darmo w Xbox Game Pass

Gracze mogą cieszyć się z nowej zawartości bez opłat. Czwarta część The Sims żyje już tyle lat, a kwestia The Sims 5 zapewne nie zostanie rozwiązania w bliskiej przyszłości. Dlatego zawczasu warto zainteresować się ofertą w Microsoft Store. Dodatek „Przygoda w Dżungli” dostępny jest całkowicie za darmo (za preisjaeger).

Aby odebrać DLC, należy posiadać aktywną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate i udać się w to miejsce. Tam powinniście zobaczyć „Bezpłatne wraz z Ultimate” z przekreśloną ceną. Klikacie w to, po czym dodatek jest już Wasz i możecie w niego grać do oporu. Wszystko fajnie, ale muszę zaznaczyć, że niektórzy gracze ogłaszają problemy z rozdawnictwem.

Najwyraźniej, aby w ogóle zobaczyć przekreśloną cenę, trzeba być zalogowanym na konto z aktywnym XGP. Część klientów i tak zgłasza z tym problem, sugerując, że Microsoft nadal każe sobie płacić. Wiele osób informuje jednak, że odświeżenie strony często na to pomaga, choć to recepta wyłącznie na problem występujący w przeglądarce.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie