The Medium – 9 rzeczy, które powinniście wiedzieć o grze według Bloober Team

0 komentarzy

Twórcy The Medium opublikowali materiał, w którym zdradzają kilka ciekawostek o grze. Niektóre z faktów mogą Was bardzo zaskoczyć.

Bloober Team to jedno z najpopularniejszych studiów zajmujących się horrorami. Pod względem rozpoznawalności można ich śmiało umieścić obok Frictional Games oraz Supermassive i myślę, że nikt nie poczułby się urażony.

Po świetnym Observer i niezłym Blair Witch przyszła pora na lekką zmianę koncepcji. Intensywnie zapowiadane od kilku ładnych miesięcy The Medium zadebiutuje już 28 stycznia na Xbox Series i PC. Dodatkowo gra w dniu premiery pojawi się w bibliotekach abonentów Xbox Game Pass na PC i konsolach.

Marketingowa machina Bloober rozkręciła się na dobre. Twórcy postanowili podzielić się kilkoma ciekawostkami na temat swojej nowej produkcji w interesującym materiale na YouTube.

Przykładowo – wiedzieliście, że pierwsze pomysły na stworzenie The Medium pojawiły się już w 2012 roku? Gra miała pierwotnie zadebiutować na WiiU, PlayStation 3 i Xbox 360. Był to jednak nieco inny projekt, który przepadł na kilka lat i powrócił dopiero jakiś czas temu. Chyba warto było czekać.

Więcej podobnych ciekawostek znajdziecie w poniższym materiale. Jeśli czekacie na nową grę Bloober Team, to zdecydowanie warto poświęcić te niecałe pięć minut na zapoznanie się z filmem.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się