Znamy prawdopodobny okres premiery remake’u The Last of Us

The Last of Us - Joel walczy pięściami z kolesiem z pistoletem. Akcja toczy się w budynku
PS5

Mijają miesiące, a oficjalnego ujawnienia remake’u The Last of Us dalej nie było. Na szczęście w branży gamingowej nic nie umyka informatorom, takim jak Tom Henderson, który podzielił się dość ważnym przeciekiem w swoich social mediach.

Tom Hendersona chyba nikomu bardziej zaciekawionemu gamingiem nie trzeba przedstawiać. To doświadczony dziennikarz freelancer z dojściem do wielu źródeł, które niejeden raz dały mu przedwcześnie informacje na temat produkcji wielu gier – to w zasadzie on w większości zdradził wiele na temat Battlefielda 2042 i Call of Duty: Vanguard. Wczoraj na jego profilu na Twitterze pojawił się wpis z poniższą wiadomością:

Słyszałem od wielu osób, że remake TLOU jest już prawie ukończony i może zostać wydany w drugiej połowie 2022 roku.

– pisze Tom Henderson na Twitterze

Informacje zdaje się potwierdzać również Andy Robinson – jeden z dziennikarzy pracujących VGC. Niedługo po publikacji wpisu Hendersona sam zamieścił poniższego tweeta w sieci:

Remake The Last of Us na PS5 jest bliski ukończenia, wg.
@Tom_Henderson
(które zgadzają się z tym, co zostało powiedziane VGC).

– pisze Andy Robinson na Twitterze

O remake’u TLoU mówi się już bardzo długo. Pierwsza informacja na ten temat pojawiła się w internecie w kwietniu ubiegłego roku. Wieści o tym zdradził Jason Schreier, który również powołał się na swoje tajemne źródła. Ciekaw jestem, ile jeszcze czasu ów produkcja pozostanie „tajemnicą”. Być może na którymś z najbliższych State of Play sytuacja się zmieni, ale obawiam się, że wie to obecnie tylko PlayStation i Naughty Dog.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie