Google w wyjątkowy sposób celebruje The Last of Us. Świetny easter egg

The Last of Us ze świetnym easter eggiem w Google
Newsy PC Rozrywka

Niedawna premiera serialu The Last of Us to także olbrzymi wzrost popularności całej marki. Google postanowiło zaprezentować nam świetnego easter egga.

Google zrobiło się nieco „zgrzybiałe”. A w zasadzie bardziej pasuje tu „zagrzybiałe”. No, jakiekolwiek by nie było, jest to świetny sposób na podbicie popularności zarówno serialowi, jak i grze.

The Last of Us ze świetnym easter eggiem w Google

Dziś zadebiutował drugi odcinek serialu TLoU, a sprzedaż gry po jego premierze sięgnęła szczytu. Sporo się dzieje, a PlayStation i HBO zapewne są bardzo zadowolone. Mimo wszystko w celebracji powrotu marki na usta wszystkich pomaga również Google. Wystarczy zrobić tylko dwie proste rzeczy i naszym oczom ukaże się… grzyb.

Jeżeli udacie się na główną stronę Google i wyszukacie frazę „The Last of Us”, klasycznie już pojawi się Wam sporo wyników wyszukiwania. To jednak na samym dole wyskoczy niewielki czerwony przycisk z wizerunkiem grzyba. Jeżeli go klikniecie, cała strona zacznie pokrywać się grzybami. Do tego wszystkiego możecie klikać wiele razy, a za każdym pojawią się nowe narośla. Nie wiem, czy jest górny limit „klikania”, ale chyba nie za bardzo. A przynajmniej nie chciało mi się aż tak klikać. Jeżeli Wy również nie zamierzacie, poniżej zobaczycie, jak to wygląda:

Fajne i z pewnością stanowiące nie lada atrakcję dla fanów marki. Sprawdzałem to sam i faktycznie – działa, ale musiałem parę razy „ruszyć” kółkiem myszki, aby przycisk na dole w ogóle się pojawił. Do tego wszystkiego możemy udostępnić naszą „grzybnię” wraz z dodatkowymi emotkami.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie