The Last of Us: Factions - grafika z Deluxe Edition

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Możliwe, że dziś zobaczymy TLoU: Factions. Grafiki wyciekły do sieci, ale coś jest z nimi nie tak

W sieci pojawiły się grafiki mające pochodzić z The Last of Us: Factions. Materiały prezentują menu PS5 z grą oraz okładkę Deluxe Edition.

Autor przecieku twierdzi, że źródłem poniższych materiałów są osoby, które jakimś cudem grają już w TLoU: Factions. Grę mielibyśmy zobaczyć na dzisiejszej konferencji PlayStation Showcase 2021. Biorąc pod uwagę obecność Deathloop i Kena: Bridge of Spirits w menu konsoli, źródłem przecieku może być dziennikarz lub osoba zajmująca się testowaniem gier.

The Last of Us: Factions - wyciekłe grafiki
Źródło: Reddit

Choć powyższe zrzuty ekranu wyglądają całkiem wiarygodnie, jest jedno „ale”. Sceneria do złudzenia przypomina tą, którą znajdziecie w poniższym fanowskim projekcie. Szczególnie dobrze widać to, jeśli zwrócimy uwagę na kształt drzewa, przy którym stoi Ellie.

Co więcej, sama obecność Ellie na grafice z gry teoretycznie niezwiązanej z główną fabułą TLoU zdaje się być dość dziwna. Choć nie możemy wykluczyć, że lubiana przez graczy protagonistka znajdzie się w grze, raczej w to wątpię. Przynajmniej nie jako grywalna postać.

Powyższy przeciek należy więc przyjmować z ogromnym dystansem. Jeśli faktycznie jest fałszywy, ktoś naprawdę bardzo mocno się postarał. Przekonamy się o tym jednak dopiero dziś, na konferencji PlayStation Showcase 2021.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się