Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Last of Us 2 – szykujcie się na trailer lub gameplay

Mamy dobre wieści dla osób, które wyczekują z niecierpliwością nowych materiałów z The Last of Us 2. Sony oraz Naughty Dog pokażą się z grą na październikowej imprezie Madrid Games Week.

Minęło wiele miesięcy od ostatniego pokazu The Last of Us 2, lecz już wkrótce deweloper nadrobi zaległości. 24 września zorganizowany zostanie pokaz gry dla dziennikarzy, a w październiku do sieci trafi coś nowego.

Sony ogłosiło na swoim oficjalnym hiszpańskim blogu, że podczas madryckiego tygodnia gier – który trwa od 3 do 6 października – pokaże coś nowego z The Last of Us 2. Niestety nie wiemy, czy chodzi tylko o nowy trailer, czy też będziemy mogli liczyć na gameplay. Liczymy jednak, że coby to nie było, przyniesie ze sobą również informacje o premierze gry.

Data premiery The Last of Us 2 nie została dotychczas ujawniona, lecz według nieoficjalnych informacji, powinniśmy szykować się na luty 2020 roku. Niedawno pojawił się również przeciek, zgodnie z którym deweloperzy opóźnią premierę, oddając gotowy produkt w ręce graczy w dniu 22 maja 2020 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się