Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Last of Us 2 na The Game Awards 2018? Naughty Dog odpowiada na spekulacje

Podobnie jak Cyberpunk 2077, taki i The Last of Us 2 nie zobaczymy podczas piątkowej gali The Game Awards 2018.

Jeden filmik stał się przyczyną wielkich oczekiwań. Chodzi o materiał, który opublikował kilka dni temu Geoff Keighley, pomysłodawca i prowadzący The Game Awards. Widzimy w nim migawki z wydanych oraz nadchodzących gier, zatem wiele osób doszło do wniosku, że pojawią się one na imprezie choćby w postaci nowego zwiastuna czy gameplay’u.

Wśród pokazanych i oczekiwanych tytułów wideo przedstawiało m.in. Cyberpunk 2077 oraz The Last of Us 2. Marcin Momot z CD Projekt RED tłumaczył już, że nie mamy co liczyć na nowe materiały z gry. Teraz w takim samym tonie wypowiada się Naughty Dog.

The Last of Us 2 na The Game Awards 2018? NIE!

Z niecierpliwością czekamy na świętowanie The Game Awards 2018, jednak nie będziemy mieli nic nowego do przekazania jeśli chodzi o The Last of Us Part II. Ciężko pracujemy i nie możemy się już doczekać, bu ujawnić więcej, kiedy nadejdzie odpowiedni czas – przekazuje Naughty Dog na Twitterze.

Musimy zatem czekać na kolejną okazję do ujawnienia nowych informacji o grze. Niestety nie będzie to ani PlayStation Experience 2018, ani E3 2019.

Przypominamy, że w tym roku PlayStation Experience zostało anulowane, Sony nie pojawi się również na E3 2019 i nie zamierza wprost tłumaczyć, dlaczego podjęto takie decyzje. Można się tylko domyślać, że Japończycy szykują się do efektownego ujawnienia PlayStation 5.

Wczoraj opublikowano materiał, który uświęcił 2. rocznicę zapowiedzenia The Last of Us 2. Kto jeszcze nie widział, niech klika Play poniżej:

The Last of Us 2 – reakcje fanów

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%