Cyberpunk 2077 na The Game Awards 2018? CD Projekt RED studzi oczekiwania

Gala The Game Awards 2018 odbędzie się 7 grudnia o godzinie 2:30, a filmiki promujące imprezę rozgrzały nadzieje, że na imprezie usłyszymy coś nowego o Cyberpunk 2077.

Na koniec tego tygodnia zaplanowano kolejną dużą imprezę w świecie gier. The Game Awards 2018 to nie tylko wybór najlepszej gry minionego roku, lecz również liczne atrakcje i niespodzianki związane z grami. Gala nie raz stała się już miejscem zapowiedzi zupełnie nowych tytułów. Liczymy na to, że i w tym roku będziemy mile zaskoczeni.

Cyberpunk 2077 na The Game Awards 2018?

Żeby nie trzymać Was dłużej w niepewności, odpowiemy wprost na powyższe – NIE. Spekulacje, jakoby studio CD Projekt RED miało coś do pokazania podczas The Game Awards 2018 pojawiły się po opublikowaniu filmiku promującego imprezę, gdzie oprócz wydanych już gier możemy zobaczyć migawki z tytułów, które jeszcze są na etapie produkcji.

Geoff Keighley, pomysłodawca i prowadzący The Game Awards, tłumaczy jednak, że jego materiał niczego nie zapowiada, a jedynie pokazuje wielkie umiłowanie dziennikarza do gier wideo. Ponadto do rzekomej obecności Cyberpunk 2077 na imprezie odniósł się Marcin Momot, czyli przedstawiciel CD Projekt RED.

Marcin Momot pisze na Twitterze: Z niecierpliwością czekamy na wszystkie zapowiedzi i ogłoszenia podczas tegorocznego The Game Awards, jednak sami nie będziemy tam niczego pokazywać. Więcej informacji o Cyberpunk 2077 udostępnimy, kiedy będziemy gotowi.

Czar prysł, nie ma na co czekać, jeśli chodzi o nowy gameplay z Cyberpunk 2077. Poniżej wrzucamy wspomniane materiały promujące TGA 2018.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.