The Last of Us 2 z ogromnym wyróżnieniem. Aż 60% grających ukończyło kampanię

The Last of Us Part II - zrzut ekranu
PS4

The Last of Us 2 może pochwalić się ogromnym wyróżnieniem. Produkcję ukończyła większość kupujących, co nie zdarza się zbyt często w branży gier.

O najnowszym dziele Naughty Dog można rozprawiać godzinami. Chociaż dla jednych było to gigantyczne rozczarowanie, to dla innych okazało się być jednym z najlepszych tytułów wszechczasów. Pewne jest, że o The Last of Us Part 2 będzie głośno przez wiele, wiele lat i na stałe wpisze się w świadomość graczy.

Co ciekawe, o tym, jak dużym fenomenem była premiera gry mogą świadczyć nie tylko jej recenzje. Co więcej, kontynuacja przygód Joela i Ellie może pochwalić się bardzo sporym wyróżnieniem.

Okazuje się, że TLoU2 zostało ukończone przez aż 60% kupujących. Choć nie brzmi to jak wybitnie dobry wynik, to na tle innych, równie popularnych gier prezentuje się bardzo, ale to bardzo dobrze.

Procent graczy, którzy ukończyli inne, głośne produkcje prezentuje się następująco:

  • God of War (2018) – 51%
  • Red Dead Redemption 2 – 28%
  • Ghost of Tsushima – 46%
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon – 29%

Dane pochodzą ze strony PSN Profiles i dotyczą wersji gier na PlayStation 4.

Choć TLoU 2 nie należy do krótkich produkcji, to najwyraźniej nie stanowi to żadnego problemu dla graczy. Krytyka nie przeszkodziła największym fanom dotrzeć do końca historii, co z pewnością cieszy Naughty Dog.

Najwyraźniej tytuły przeznaczone dla jednego gracza wcale nie mają się tak źle, jak sugerują niektórzy wydawcy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie