Darmowe granie w dwie świetne gry przez cały weekend

Steam ma propozycję dla osób, które chciałyby w ten weekend zakosztować nieco darmowej rozgrywki.

Pisaliśmy już o akcji Humble Store, które rozdaje F1 2015 za darmo i jeśli skorzystamy z oferty, zachowamy wyścigi na zawsze. Lecz jeśli nie załapiemy się na egzemplarz gry, wciąż będziemy mogli pograć za free w wyścigi Codemasters, lecz tylko przez ograniczony czas. Wszystko dzięki Steam.

Platforma Valve zorganizowała darmowe weekendyF1 2015 oraz The Elder Scrolls Online. Zaczynamy od wyścigów – możemy je testować za free do 21:00 w niedzielę (25 marca) czasu polskiego. Jednocześnie tytuł został przeceniony o 70 procent i można go kupić do poniedziałku (26 marca), do godz. 19:00, za 64,49 zł.

Kto woli jednak przytulić na weekend wielką przygodę RPG zamiast wspomnianych wyścigów, może pograć za darmo w The Elder Scrolls Online. W ramach darmowego weekendu na Steam, sieciowa produkcja od Zenimax Online Studios została udostępniona do sprawdzania aż do środy (26 marca). Jest również promocja – do 28 marca zapłacimy o 33 procent mniej za The Elder Scrolls Online z rozdziałem Morrowind. Promocyjna cena to 80,33 zł.


Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.