The Division: twórcy gry o atutach silnika graficznego

0 komentarzy

Projektanci chwalą możliwości Snowdrop Engine.

Zdaniem zespołu Massive Entertainment możliwości tkwiące w silniku pozwalają na wygenerowanie niezwykle szczegółowej grafiki. W grze zostanie zaimplementowane realistyczne oświetlenie, a wygoda i wydajność Snowdrop Engine pozwolą stworzyć widowiskowo prezentujące się efekty.

The Division będzie shooterem ukazującym akcję z perspektywy trzeciej osoby (TPP), który rozgrywać się ma w bliskiej przyszłości. Śmiercionośny wirus wprowadza chaos na ulicach, pozbawiając życia mieszkańców Nowego Yorku. Nasz bohater przynależeć będzie do tajnej agencji, której zadaniem będzie opanowanie newralgicznej sytuacji. Twórcy zapewniają, że istotną rolę  tryb kooperacji a także rozbudowane funkcje społecznościowe.

Mechanika gry, w tym walka mają w dużej mierze bazować na rozwiązaniach zastosowanych w Tom Clancy’s Ghost Recon, Pojawi więc chowanie się za osłonami i wychylanie w celu zastrzelenia wrogów. Premiera została ustalona na rok 2014, a tytuł ma pojawić się na: PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się