Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Black Masses – średniowieczne klimaty i walka mieczem z 10.000 zombie

Brilliant Game Studios publikuje gameplay trailer pokazujący w akcji nieźle zapowiadający się tytuł The Black Masses. 

Średniowiecze, walka mieczami, bomby, broń palna i horda zombie – to wszystko czeka na nas w grze The Black Masses, która doczekała się filmiku pokazującego gameplay.

Jak tłumaczą deweloperzy, The Black Masses to bardzo ambitna gra RPG z otwartym światem. Gra została wyposażona w technologię renderowania tłumu z poprzedniego tytułu dewelopera, Ultimate Epic Battle Simulator, w którym do walki mogły stanąć dziesiątki tysięcy jednostek.

The Black Masses rozgrywa się w ogromnej średniowiecznej scenerii fantasy na wyspie o powierzchni 16 km 2. Gracz stanie do walki z tysiącami demonicznych i opętanych dusz, próbując rozwiązać tajemnice tego szaleństwa. Ciekawie zapowiada się również system wspinania / parkour, który również został pokazany w poniższym materiale. Co do broni, te będą zróżnicowane. Dostaniemy w swoje łapki zarówno miecze, jak i coś do postrzelania. Nie zabraknie też bomb, które rozerwą na miazgę rozwścieczone zombiaki.

Premiery gier na nowy tydzień. 7 najciekawszych tytułów

The Black Masses pozwoli nam awansować i ulepszać swoja postać bez ograniczeń, co oznacza, że po pewnym czasie będziemy mogli zostać prawdziwym bogiem na tej nieszczęsnej wyspie. Oprócz samotnej walki, twórcy umożliwią nam możliwość zagrania w kooperacji (maksymalnie 4 osoby). Obiecano też, że przeciwnicy nie będą bezmyślnym mięsem do ubicia, lecz wykażą się inteligencją.

Oczywiście gra będzie okraszona fabułą, podczas której spotkamy ocalałe osoby, z którymi porozmawiamy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 70 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%