Polacy biorą się za nowy horror. Demo naprawdę może przestraszyć!

Lubicie łyknąć nieco strachu? Polskie studio Illusion Ray ma dla Was coś naprawdę mocnego. The Beast Inside to gra inspirowana Silent Hill, niedoszłym P.T., Resident Evil 7 oraz Amnesia.

Illusion Ray wystartowało z kampanią na Kickstarterze, gdzie deweloper zbiera kasę na horror The Beast Inside, który będzie wydany przez firmę Movie Games. Cel został ustalony na 47,378 dolarów, a dotychczas społeczność powierzyła twórcom gry 7,454 dolarów. Biorąc pod uwagę fakt, że akcja na Kinkstarterze potrwa jeszcze 39 dni można zakładać, że The Beast Inside zostanie powołane do życia.

A jest na co czekać, ponieważ tytuł zapowiada się naprawdę strasznie. Deweloper inspirował się przy tym takimi perełkami gatunku jak Resident Evil 7, Silent Hill i Amnesia. Inspirację czerpano również z demo wersji P.T.

The Beast Inside – demo tylko dla wspierających projekt na Kickstarterze

Jeśli wspomnieliśmy już o wersji demonstracyjnej trzeba zaznaczyć, że osoby wspierające projekt na Kinkstarterze już teraz otrzymają dostęp do demo The Beast Inside. Zapis rozgrywki z takiej wersji znajdziecie poniżej, tuż za zwiastunem horroru.

The Beast Inside powstaje na komputery PC i według informacji umieszczonych na Kickstarterze, w grudniu 2018 roku zostanie zorganizowana beta dla wspierających grę. Premiera horroru ma nastąpić z kolei w pierwszym kwartale 2019 roku. Przynajmniej takie są obecnie plany. Póki co poznaliśmy minimalne wymagania sprzętowe gry.

Odpalając horror wejdziemy w skórę kryptologa (Adam pracujący dla CIA), który stara się rozpracować tajemnicę morderstwa sprzed około 100 lat. Czasem zmienimy jednak postać i pokierujemy poczynaniami Nicolasa żyjącego w XIX wieku.

The Beast Inside – wymagania sprzętowe (minimalne)

  • System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10
  • Procesor: AMD Phenom II X4 955 – 4 Core, 3.2 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2GB / Radeon R9 200 Series lub Nvidia GeForce GTX660
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 40 GB dostępnej przestrzeni
  • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX


Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.