Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Testy beta Call of Duty: Black Ops III. Poznaliśmy szczegóły

Za tydzień wielkie testowanie rusza na PlayStation 4, a kilka dni później również na PC oraz Xboksie One. Co konkretnie sprawdzimy w tym czasie?

Nowy trailer Call of Duty: Black Ops III zdradza kilka szczegółów dotyczących nadchodzącej bety. Pobawimy się na trzech mapach multiplayer, przetestujemy osiem specjalizacji, będziemy mogli dostosowywać bronie i nawet je pomalować. Twórcy oddadzą w nasze ręce siedem trybów rozgrywki – Team Deathmatch, Deathmatch, Domination, Demolition, Kill Confirmed, Hardpoint, Capture the Flag oraz Search & Destroy.

Testy beta Call of Duty: Black Ops III rozpoczną się na konsoli PlayStation 4 już 19 sierpnia. Jeśli chodzi o pozostałe platformy, poniższy zwiastun nie podaje daty, lecz już wcześniej zdradzono, że na PC oraz XOne testowanie wystartuje 26 sierpnia.

Na koniec gorsza wiadomość – żeby otrzymać dostęp do bety, należy zamówić Call of Duty: Black Ops III przedpremierowo. Fani serii chyba nie będą się jednak zbyt długo zastanawiać. Składacie pre-order?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się