„Najpotężniejsza karta do PC” sprawdzona na grach. Oto wyniki!

„Najpotężniejsza karta do PC” sprawdzona na grach. Oto wyniki!
Newsy PC Technologie

W zeszłym tygodniu Nvidia ujawniła nową kartę graficzną Titan V. Według producenta dostajemy najpotężniejszą w historii kartę graficzną do komputerów PC, opartą na najbardziej zaawansowanej architekturze na świecie: NVIDIA Volta. GPU jest już dostępne w sprzedaży, a cena jest naprawdę wysoka – 13.200 zł. Warto tutaj podkreślić, że Titan V nie jest układem dedykowanym graczom.

10 premier na nowy tydzień. PUBG, jeszcze raz Battlefield i coś dla tych, którzy lubią się bać

W sieci pojawiły się pierwsze benchamrki Titan V i jak możemy się przekonać, karta graficzna rzeczywiście nie ma sobie równych (dzięki Guru 3D). Podczas testów w aplikacji SuperPosition Titan V okazał się o przeszło 40 proc. lepszy od Titan Xp.

Nowy układ – choć nie dla graczy – świetnie radzi sobie również w grach. W przypadku Wiedźmina 3, Titan V wyciska 120 fps-ów w rozdzielczości 1440p i ustawieniach Ultra. Tomb Raider z 2013 roku to minimum 160 fps-ów i maksymalnie 236 klateczek (średnio 200 fps-ów) w rozdzielczości 1440p i ustawieniach Ultra. DOOM na Titan V nie schodzi natomiast poniżej 200 fps-ów przy rozdzielczości 1440p, ustawieniach Ultra i maksymalnym FOV.

Titan V

Titan V – specyfikacja karty graficznej:

Titan V – specyfikacja techniczna
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie