Lokacja TES VI i nowe gry Bethesdy w przecieku. Mandalorian ma dostać MMO

The Elder Scrolls Online - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

W sieci pojawił się spory przeciek dotyczący nadchodzących produkcji Bethesdy. Ujawniono nawet lokację, którą zwiedzimy w TES VI.

The Elder Scrolls VI zabierze graczy do Hammerfell – donoszą źródła youtubera Skullzi. Gra ma stawiać spory nacisk na politykę frakcji, a zdrady i zawierane przez graczy małżeństwa mają mieć wpływ na przebieg historii. Youtuber wspomina też, że gra jest we wczesnym stadium produkcji i miałaby ukazać się w 2025 lub 2026 roku.

Choć ciężko byłoby na razie potwierdzić wiarygodność przecieku dotyczącego TES VI, Skullzi jest uznawany za przyzwoite źródło doniesień. Co więcej, jego informacje dotyczące TES VI zostały potwierdzone przez wiarygodnego informatora podpisującego się pseudonimem Shpeshal_Nick. Nadal mamy jednak do czynienia z plotkami, więc do powyższych wieści należy podchodzić z dystansem.

Skullzi podzielił się też doniesieniami na temat innych gier Bethesdy i ZeniMaxu. W produkcji ma znajdować się MMO w realiach serialu Mandalorian, za które odpowiada zespół ZeniMax Online. Podobno trwają też rozmowy dotyczące rebootu serii Quake (najpewniej na wzór DOOM-a) oraz strategii 4X osadzonej w świecie The Elder Scrolls.

Wygląda na to, że Bethesda ma ręce pełne roboty. Skullzi wspomniał jednak, że Microsoft wspiera swój świeży nabytek i przekierowuje do do studiów ZeniMaxu oraz Bethesdy sporo zasobów, aby pomóc w produkcji kilku sporych projektów.

Ponownie uczulam, że powyższe wieści to nic pewnego. Choć za ich wiarygodnością opowiadają się dwa dobre źródła, należy patrzeć na nie z przymrużeniem oka.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie