Ted Lasso zaliczy opóźnienie. Na 3. sezon serialu jeszcze zaczekamy

kadr promocyjny serialu Ted Lasso
Baza postaci Filmy i seriale Newsy Seriale

Ted Lasso najprawdopodobniej zaliczy opóźnienie z premierą 3. sezonu. Powodem wyjątkowo nie jest pandemia, lecz późne rozpoczęcie zdjęć.

O prawdopodobnym opóźnieniu poinformował współtwórca serialu i odtwórca roli trenera Bearda, Brendan Hunt. Hunt twierdzi, że ekipa może nie zdążyć z planowaną premierą ze względu na „problem futbolowy”. Jako że zdjęcia jeszcze się nie rozpoczęły, twórcy nie wiedzą dokładnie, kiedy będą mogli ruszyć z kręceniem scen na boisku:

„Jesteśmy na etapie preprodukcji, scenariusze są napisane. Byłbym więc zaskoczony, gdyby terminy premiery się zgadzały. To wykracza poza moje kompetencje, nie wiem tego dokładnie, ale mam pewną wiedzę na temat ograniczeń wymiaru, który nazywamy czasem i powiedziałbym, że to mało prawdopodobne, że premiera odbędzie się wkrótce. Odbędzie się, ale zajmie to więcej czasu niż ludzie by chcieli, a my chcemy to po prostu zrobić i to zrobić to dobrze.”

Ted Lasso to wielki hit Apple TV, nominowany m.in. do Złotych Globów. Serial opowiada o tytułowym Tedzie, trenerze futbolu amerykańskiego, który pomimo braku kompetencji otrzymuje posadę trenera „tradycyjnej” piłki nożnej. Produkcja spotkała się ze świetnym przyjęciem i zyskała rzeszę wiernych fanów, a także kilka nagród. Dwa sezony tytułu można oglądać obecnie na Apple TV; premierę trzeciego – i zarazem ostatniego – pierwotnie ustalono na lato 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie