Techland walczy o zdrowie rocznej dziewczynki i prosi graczy o wsparcie

Jest okazja, by zrobić naprawdę dobry uczynek.

Gdy nasz były pracownik zwrócił się do nas z prośbą o pomoc dla jego umierającej córki, nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie. Wy gracze pomogliście nam uczynić nasze gry świetnymi. Teraz możecie sprawić, aby stał się cud. Wystarczy, że każdy z Was przekaże choćby najmniejszą kwotę, a jesteśmy w stanie zebrać potrzebną sumę w mgnieniu oka. To jak pstryknięcie palcami – rozpoczyna Techland dzisiejszy list do graczy.


Poniżej zamieszczamy dalszą część wezwania do pomocy dla malej Matyldy.

Roczna Matylda jest nam niezwykle bliska. To nasza dziewczyna z Techlandowej rodziny. Jest bardzo chora, ale wiemy jak jej pomóc. Lekarze ze specjalistycznej kliniki w Nowym Jorku dają 98% szans na wyleczenie złośliwego raka oka, który został zdiagnozowany u Matyldy, gdy miała 3 miesiące. Oni jedyni na świecie są w stanie dokonać cudu. Leczenie jest jednak bardzo drogie. Z potrzebnej kwoty 1,2 mln złotych, wszystkim zaangażowanym udało się zebrać już sporą sumę. Obecnie brakująca suma to ponad 800 tys. złotych. Pomóż nam uratować Matyldę.

Każdy dzień się liczy, dlatego nie każ nam czekać. Wejdź na https://www.siepomaga.pl/r/onedollarbaby i razem z nami pomóż Matyldzie.

Prosimy przekaż tę wiadomość innym. Udostępnij nasz film. Zrób sobie zdjęcie z dolarem czy „polską dychą” i wrzuć z hasztagiem #OneDollarBaby. Dajmy naoczne wsparcie rodzinie małej Matyldy. Pomóż nam na nowo w jej oczach zobaczyć zdrowie i radość z beztroskiego dzieciństwa, bo nasza miłość odbija się w nich bez względu na wszystko. 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet