Dying Light 2 Stay Human Lawan - Rosario Dawson

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Wkrótce ostatni pokaz Dying Light 2? Kiedy transmisja?

Techland na swoim oficjalnym kanale na platformie YouTube zaprosił wszystkich wyczekujących Dying Light 2 Stay Human na już ostatni odcinek Dying 2 Know. Gdzie obejrzeć livestream i czego można się spodziewać?

Dying 2 Know Episode 6 odbędzie się o godzinie 21:00 już 13 stycznia 2022 roku (czwartek). Transmisję z wydarzenia obejrzycie na kanale Twitch Techlandu, czyli identycznie jak w przypadku poprzednich odcinków. Poniżej możecie zobaczyć krótkie wideo, który jest zaproszeniem na finał serii.

Niestety, ani z filmiku, ani z jego opisu nie wynika, co takiego czeka graczy podczas czwartkowego pokazu. Podczas ostatniej transmisji w zasadzie zebrano już wszystkie najważniejsze elementy Dying Light 2, więc spodziewam się, że tym razem ujrzymy wszyscy jakąś niespodziankę. Dziwnym byłoby, gdyby jeszcze raz pokazano dokładnie to samo. Z tego powodu właśnie myślę, że Techland pozostawił na sam koniec jeszcze jednego asa w rękawie.

Zastanawia mnie też kwestia podserii o nazwie Dying 2 Know More, która zawierała dodatkowe wywiady z deweloperami tworzącymi DL2. Bardzo możliwe, że wraz z 13 stycznia również i tych mini-odcinków więcej już nie zobaczymy. No coż, coś się zaczyna, coś się kończy, a premiera Dying Lighta 2 przecież jest praktycznie za rogiem. Gra zadebiutuje na rynku 4 lutego 2022 roku, czyli za mniej niż miesiąc.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się