Tanie gry na PlayStation 4 w Neonet. Project CARS, FIFA, Destiny i wiele więcej

Tanie gry na PlayStation 4 w Neonet. Project CARS, FIFA, Destiny i wiele więcej
Newsy PS4

Popularny market właśnie zrobił wyprzedaż gier na PlayStation 4.

Jeśli jesteście posiadaczami najnowszej konsoli Sony, to zachęcamy do odwiedzenia sklepów Neonet lub strony Neonet.pl. Znajdziecie tam kilka interesujących promocji. Akcja trwa od 28 lipca do 3 sierpnia, więc nie pozostało zbyt wiele czasu. Oto kilka gier, które znaleźliśmy w najnowszej ulotce Neonetu:

Wyprzedaż gier na PlayStation 4 w Neonet:

 • FIFA 15 – 39,99 zł
 • Project CARS – 59,99 zł
 • Batman: Arkham Knight: 99,99 zł
 • Mad Max: 99,99 zł
 • Destiny The Taken King: Legendary Edition: 149 zł
 • Metal Gear Solid V: Phantom Pain: 149 zł

Naszą uwagę przykuło przede wszystkim Project CARS, którego średnia cena w internecie oscyluje w granicach 99 złotych w wersji na PlayStation 4. Niedawno ukazała się też wersja GOTY, która zawiera wszystkie wydane do tej pory dodatki oraz aktualizacje. Jest ona droższa o około 50 złotych (wersja sprzedawana w Neonet nie jest wersją GOTY).

Wolfenstein, Dishonored, Project CARS, Oblivion i Skyrim w serii Premium Games

Jeśli chodzi o promocje, warto jeszcze wspomnieć o akcji Cenegi. Wydawnictwo dodało kilka interesujących gier w ramach Premium Games – między innymi Project CARS. Są to gry tylko w wersji na PC:

 • Wolfenstein: The New Order
 • Dishonored Game of the Year
 • The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition
 • The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Deluxe
 • Project CARS.

Gry można zamawiać między innymi na stronie Muve.pl w cenie 69.99 złotych.

O Project CARS:

Project CARS – Sfinansowany przez oddaną społeczność, która włączyła się w proces produkcji by stworzyć najlepszą produkcję wyścigową, Project CARS pozwoli graczom na stworzenie profilu własnego kierowcy, a także umożliwia wybór z dużej gamy sportów motorowych, oraz wzięcie udziału w zmaganiach, które przetestują umiejętności kierowcy zarówno offline, jak i w sieci. Wraz z największą ilością tras wśród ostatnio wydawanych gier wyścigowych, rewolucyjnym systemem pogody i pory dnia, światowej klasy grafiką, pełną funkcjonalnością modułu tuningu i pit stopu oraz wsparciem dla Oculus Rift i Project Morpheus, Project CARS zostawia konkurencję daleko w tyle.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie