Terry Crews kontra zombie. Tales of the Walking Dead ogłasza obsadę

Terry Crews zagra w serialu Tales of the Walking Dead
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Choć serial transmitowany w Polsce jako Żywe trupy dobiega powoli końca, samo uniwersum przetrwa. Ogłoszono obsadę Tales of the Walking Dead, nowego spin-offu serii.

Premiera sezonu 11B oryginalnego serialu już w tym miesiącu, tymczasem pojawiły się nowe informacje na temat nadchodzącej pobocznej produkcji. Stacja AMC ujawniła m.in. obsadę serialu oraz reżyserów poszczególnych odcinków. Główną rolę otrzymał Terry Crews, co już chyba nieco wskazuje na charakter produkcji (choć dla mnie w raczej pozytywnym znaczeniu). Towarzyszyć mu na ekranie będą: Parker Posey (Zagubieni w kosmosie), Anthony Edwards, Poppy Liu oraz Jillian Bell.

Tytuł ma otrzymać jak na razie sześć odcinków. Trzy z nich wyreżyseruje Michael Strazemis, który ma już doświadczenie w uniwersum po pracach nad The Walking Dead oraz Fear the Walking Dead. Oprócz niego po jednym odcinku stworzą: Haifaa al-Mansour, Deborah Kampmeier i Tara Nicole Weyr.

Zapowiedziano już, że w Tales of the Walking Dead mogą pojawić się postaci znane z poprzednich produkcji z uniwersum. Twórcy nie zdradzili jednak jeszcze, których bohaterów zobaczymy w ramach cameo. Nie wiadomo jak na razie, w którym momencie na linii czasu będzie osadzony serial; możemy tu zatem liczyć zarówno na postaci, które dotrwały do końca, jak i te pożegnane już we wcześniejszych sezonach.

Nie wiadomo także, kiedy dokładnie produkcja trafi na ekrany. Jeśli potwierdzą się pierwotne informacje, powinno to nastąpić już latem 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie