Spin-offy The Walking Dead – są pierwsze wieści. Co dalej z Rickiem, Michonne i Darylem?

The Walking Dead - pierwsze wieści na temat nowych spin-offów
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale Uniwersum

Wiadomo nieco więcej na temat planowanych spin-offów serialu The Walking Dead. Pojawiły się szczegóły dwóch nadchodzących produkcji.

Scott M. Gimple, producent związany z całym uniwersum Żywych trupów, wyjawił pierwsze informacje związane z fabułą spin-offów serialu. Jednym z planowanych projektów jest przyjrzenie się bliżej historii Ricka i Michonne. Choć szczegółów nadal nie znamy, po wypowiedziach przytoczonych przez Entertainment Weekly możemy już domyślać się, na czym skupią się twórcy:

„To wielka historia miłosna. Wielka i szalona. To dwoje ludzi, którzy byli rozdzieleni przez bardzo długi czas. Żyli zupełnie inaczej, a teraz muszą odnaleźć na nowo nie tylko samych siebie, ale i siebie nawzajem. Miejmy nadzieję, że to będzie oszałamiające.

Widzimy tę niesamowitą, silną parę, ale widzimy też Ricka z czerwoną maczetą. Widzimy tę Michonne, która nauczyła Gubernatora kilku rzeczy. To waha się pomiędzy intymnością, wielkością i szaleństwem”.

Scott M. Gimple zdradził też nieco na temat nadchodzącego serialu poświęconego Darylowi. Podczas panelu Talking Dead: The Walking Dead Universe Preview 2022 wyjawił, że akcja serialu będzie działa się… we Francji. Oczywiście kraj również będzie ogarnięty apokalipsą zombie, lecz Daryl będzie musiał dopiero się w nim odnaleźć. Jeśli szukacie powiązań, całość może być połączona z epilogiem, który nastąpił po finałowym odcinku The Walking Dead: World Beyond. To tam znajdą się wskazówki na temat tego, z czym Daryl będzie musiał się zmierzyć.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie pojawią się spin-offy The Walking Dead. Pierwszych odcinków możemy się jednak spodziewać już w 2023 roku. Oprócz wspomnianych dwóch produkcji w przygotowaniu jest także serial poświęcony Maggie i Neganowi.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie