Takiej sytuacji z Xbox One X Microsoft się nie spodziewał

Takiej sytuacji z Xbox One X Microsoft się nie spodziewał
Newsy Polecamy XOne

Microsoft zaskoczony. Rynek w Niemczech dał producentowi sporo do myślenia.

Aaron Greenberg z Microsoftu wypowiedział się niedawno na temat popularności zamówień przedpremierowych na konsolę Xbox One X. Okazuje się, że sprzęt ten pod względem preorderów, jest najchętniej zamawianym w historii amerykańskiego producenta. Co ciekawe, Microsoft sądził, że sprzętu wystarczy na tydzień, tymczasem preodery zniknęły w kilka godzin.

Zwłaszcza w Niemczech fani składają zamówienia w szybkim tempie, może nawet najszybciej na świecie – komentuje Greenberg w rozmowie na łamach niemieckiego kanału Rocket Beans TV na YouTube.

Sprzętu brakuje też w amerykańskich sklepach. W Polsce natomiast, jeśli tylko spojrzymy na dostępność preorderów, takiego problemu nie ma. Zamówienia można składać w takich sklepach jak: Media Expert, Media Markt, Saturn, RTV Euro AGD czy też Neo24.pl. Chociaż nie brakuje takich miejsc, w których sprzętu nie ma, albo zamówienia są utrudnione. Tak chociażby jest w Ultimie, gdzie status jest zaznaczony jako chwilowo niedostępny, chociaż sklep zaznacza, że obecnie ilość na premierę jest mocno ograniczona i nie jest do końca znana, a zamówienia będą realizowane według kolejności zgłoszeń.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie