Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 komentarze

Take Two zaciera ślady po GTA: San Andreas Remake, zobaczcie porównanie z oryginałem

GTA: San Andreas Remake to fanowska i naprawdę imponująca robota, którą można tym bardziej docenić, jeśli porówna się ją z oryginałem. Tymczasem właściciel praw do marki reaguje i usuwa źródło z filmikiem.

W zeszłym tygodniu publikowaliśmy filmik z fanowskim projektem GTA: San Andreas Remake. Mapa z gry została zaprezentowana na silniku Unreal Engine 4 i prezentuje się wyśmienicie. To naprawdę imponujący remake i można go docenić jeszcze bardziej, kiedy spojrzy się na poniższe porównanie z oryginałem, mającym na karku 16 lat.

Co ciekawe, fanowski GTA: San Andreas Remake nie jest jakąś grywalną wersją, która miała być udostępniona w sieci. Powstała jedynie „pokazówka” prezentująca, jak mogłaby wyglądać współcześnie odświeżona kultowa gra. Jednak właściciel praw do marki GTA, czyli Take Two, nie pozwala nawet na takie ruchy ze strony społeczności i oryginalne źródło z filmikiem zostało zablokowane na YouTube.

Autor porównania poleciał z tytułem filmiku sugerując, że jest to GTA: San Andreas Remake na PS5. Nie, nic takiego się nie stanie. Sam materiał jest jednak prawdziwy i warty obejrzenia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się