Szybka reakcja Telltale na problemy z Batmanem. Wydano nowy patch

Nie jest to rozwiązanie, które pomoże wszystkim graczom, ale zdecydowanie krok w dobrą stronę.

Nowo wydany Batman: The Telltale Series od Telltale Games został mocno skrytykowany za to, w jakiej formie trafił do pecetowych graczy. Krótko mówiąc optymalizacja była tragiczna. Gra często się zawieszała, na mocnych komputerach animacja spadała do 10 klatek na sekundę. Na dodatek wielu graczy nie mogło uruchomić tytułu w rozdzielczości 1920 x 1080. Pisaliśmy o tym tutaj.

Nowy patch umożliwi uruchomienie gry z obsługą zewnętrznej karty graficznej oraz doda ważną opcję. Mianowicie będziemy mogli wybrać czy chcemy grać z teksturami w wysokiej rozdzielczości czy zrezygnować z nich i przełożyć moc komputera na jak najlepsze działanie gry.


Miejmy nadzieje, że Telltale poradzi sobie z problemami w ich najnowszym tytule. Ostatnio gry z Batmanem nie mają dużo szczęścia.

Batman: The Telltale Series będzie w pudełku. Kiedy premiera?

Tytuł jest już dostępny w wersji cyfrowej, ale jak wiadomo, wielu graczy woli postawić zakupiony produkt na swojej półce. Fizyczny egzemplarz gry będzie dostępny do zakupu w Europie już 16 września. Płyta z grą ma zawierać pierwszy epizod a kolejne będziemy mogli pobrać z sieci kiedy zostaną wydane.

Fabuła najnowszego Batmana nie opowiada znanej historii z komiksu czy filmu o człowieku nietoperzu. Wszystko co zobaczymy na ekranie, to owoc kreatywności pracowników Telltale Games.

Produkcja skupia się nie tylko na przedstawieniu zamaskowanego bohatera. W niektórych fragmentach historii wcielamy się w ubranego w garnitur Bruce’a Wayne’a.

Dla przypomnienia wrzucamy zwiastun pierwszego epizodu. Warto również dodać, że Batman: The Telltale Series zawitało nie tylko na PC. Tytuł wylądował również na konsolach PS4, PlayStation 3, Xbox One i Xbox 360, a we wrześniu trafi na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS.

10 Shares
Share10
+1
Tweet