Batman – The Telltale Series to kompletny zawód?

Kolejna gra z Batmanem nie ma szczęścia.

Batman – The Telltale Series właśnie ukazało się na Steam, ale zbiera niestety przede wszystkim negatywne komentarze. Powód? Jest ich kilka: kiepska optymalizacja, zawieszanie się i wiele innych błędów. Dialogom czasami brakuje synchronizacji, a na mocnych komputerach animacja spada do 10 klatek na sekundę. Zresztą zobaczcie sami, co piszą gracze:

Nie mogę uruchomić gry na całym ekranie w rozdzielczości 1920×1080. Zmiana opcji nic nie daje.


Nowy silnik zrujnował grę, powinien wyciągać 60 klatek na sekundę a czasami jest około 10.

Wygląda na to, że kolejna gra z Batmanem w wersji na PC nie ma szczęścia. Tak samo było w przypadku Batman: Arkham Knight.

Batman: The Telltale Series również w pudełku. Jest data premiery

Pierwszy epizod Batman: The Telltale Series już zadebiutował w wersji cyfrowej, a jeśli ktoś chciałby postawić sobie na półce pudełeczko z grą, również będzie miał ku temu okazję. Fizyczne wydanie tytułu pojawi się w Europie 16 września i będzie zawierało na płycie z oczywistych względów jedynie pierwszy epizod. Pozostałe będziemy mogli ściągnąć z sieci, kiedy tylko zostaną wydane.

Batman: The Telltale Series pokazuję fabułę nie powiązaną z żadnym komiksem czy filmem traktującym o Nietoperzu. Poznajemy zupełnie nową historię, która powstała w głowach zespołu Telltale Games.

Produkcja skupia się nie tylko na przedstawieniu zamaskowanego bohatera. W niektórych fragmentach historii wcielamy się w ubranego w garnitur Bruce’a Wayne’a.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

33 Shares
Share33
+1
Tweet