Batman: The Telltale Series – nowy epizod raz w roku

Wygląda na to, że Telltale nie będzie się spieszyło z Batmanem.

Podczas tegorocznych targów E3 Telltale Games zapowiedziało nową produkcję z uniwersum Batmana. To gra przygodowa wzorowana na innych tytułach studia takich jak The Walking Dead – produkcja podzielona więc zostanie na sezony i epizody.

Dziś dowiadujemy się, że każdy nowy epizod danego sezonu miałby się ukazywać do końca roku – tak przynajmniej wynika z aktualizacji wiadomości w serwisie Gamespot. Wygląda więc na to, że cały jeden sezon potrwałby kilka lat (biorąc pod uwagę, że w poprzednich tego rodzaju grach od studia Telltale w jednym sezonie jest zwykle około 5 epizodów). – Jesteśmy zaangażowani w stały rytm tworzenia treści, ale najlepsza treść to nasz priorytet. Będziemy pracować najlepiej jak się da – podkreśla Job Stauffer ze studia producenckiego za pośrednictwem Twittera.

Pierwszy odcinek powinien więc pojawić jeszcze w tym roku. Aczkolwiek studio Telltale ma co robić. Cały czas czekamy na premierę trzeciego sezonu The Walking Dead oraz drugiego Game of Thrones. Te według wstępnych ustaleń mają się ukazać jeszcze w tym roku.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.