System Shock Remake wciąż powstaje. Wkrótce start pre-orderów

0 komentarzy

Już wkrótce chętni gracze będą mogli zamówić System Shock Remake. Dodatkowo twórcy zadbają o rozszerzoną wersję demonstracyjną.

Choć remastery to dość popularna w dzisiejszych czasach praktyka, tak nie wszystkie tytuły udaje się z miejsca odnowić. Czasami wydawcy nie wierzą w ponowny sukces danej marki, na co świetnym dowodem jest odnowiona wersja System Shock. Grę udało się ufundować na Kickstarterze w dość krótkim czasie i już wkrótce powinna zostać ukończona.

Odpowiedzialne za grę studio Nightdive zapowiedziało, że pod koniec lutego wystartują pre-ordery na System Shock Remake. Póki co będą one dotyczyć tylko wersji na PC i będzie można je kupić na Steam, GOG i Epic Games Store.

Co więcej, twórcy udostępnią przy okazji nową, bardziej rozbudowaną wersję demonstracyjną. Ma ona zawierać poziom medyczny, poziom w cyberprzestrzeni i kilka nowości.

Nightdive mają też małą niespodziankę dla swoich wspierających. Każda osoba, która wsparła SS Remake kwotą 30 dolarów lub zamówi Remake przed premierą, otrzyma System Shock 2: Enhanced Edition zupełnie za darmo. Mały prezent, ale cieszy.

System Shock Remake ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Data premiery pozostaje nieznana, ale możemy być właściwie pewni, że gra zadebiutuje jeszcze w tym roku. Wkrótce powinniśmy poznać nieco więcej informacji o debiucie.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się