Świetne gry za 4 zł? Za tyle kupisz teraz Xbox Game Pass na 3 miesiące

Microsoft po raz kolejny przecenia abonament Xbox Game Pass. Za 4 zł możemy bawić się przez trzy miesiące przy wielu naprawdę bardzo dobrych grach.

Jeśli nie posiadacie jeszcze abonamentu Xbox Game Pass i zawsze chcieliście sprawdzić usługę Microsoftu, nadarza się okazja, by kupić w promocji abonament na 3 miesiące. Obniżka jest naprawdę spora i wynosi 95%. Zamiast 87 zł płacimy jedynie 4 zł. Pamiętajcie jednak, że z promocji mogą skorzystać tylko osoby, które nie mają aktywnego abonamentu Xbox Game Pass.

Przypominamy jednocześnie, że oferta Xbox Game Pass kwiecień 2019 wzbogaci się o sześć kolejnych gier, których tytuły poznaliśmy kilkanaście godzin temu. Już dzisiaj będziemy mogli pobrać doskonałe Prey z 2017 roku oraz The Golf Club 2. Od 18 kwietnia dostępny będzie natomiast świetnie oceniany Monster Hunter World i – na drugą nóżkę – The Walking Dead: Season Three – A New Frontier. Pod koniec kwietnia do usługi wpadną z kolei Life is Strange 2 epizod 2 oraz Resident Evil 5.

Xbox Game Pass kwiecień 2019 – nowe gry w usłudze

  • The Golf Club 2 (od 11 kwietnia)
  • Prey (2017) (od 11 kwietnia)
  • Monster Hunter World (od 18 kwietnia)
  • The Walking Dead: Season Three – A New Frontier (od 18 kwietnia)
  • Life is Strange 2 epizod 2 (od 24 kwietnia)
  • Resident Evil 5 (od 25 kwietnia)

Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One. Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi. Korzystanie z Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold (za wyjątkiem korzystania z trybu gry wieloosobowej online w obsługiwanych grach). Gry dostępne już w katalogu można pobrać zdalnie na konsolę Xbox One za pomocą aplikacji mobilnej Xbox Game Pass, dostępnej na platformach Android i iOS.

W usłudze Xbox Game Pass dostępne są pełne wersje gier światowych marek, jak Mortal Kombat, Tomb Raider i Fallout, czy DOOM, autorstwa legendarnego studia id Software. Microsoft wprowadził również do abonamentu wydawnictwa własne, dostępne w usłudze w dniu premiery rynkowej, na równi z tradycyjnymi nośnikami, jak Forza Horizon 4 czy Crackdown 3, oraz zaplanowane na 2019 r Gears of War 5. Firma wprowadziła też do usługi szereg usprawnień technicznych, na czele z FastStart, który umożliwia szybsze uruchamianie gier pobranych w ramach abonamentu, priorytetyzując w kolejce pobierania pliki wymagane do startu gry. Korzyścią z posiadania abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez obaw o przepustowość łącza lub połączenie sieciowe podczas strumieniowania danych. Każdego miesiąca do usługi dodawane są nowe pozycje, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów. Co więcej, gry cyfrowe dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki, można zakupić na własność ze zniżką dla abonentów usługi.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: