Darmowe prezenty i misje specjalne na święta w Battlefield 1. Zabawa już wystartowała!

Atrakcje czekają na graczy.

EA otwiera święta w Battlefield 1, co wiąże się oczywiście z prezentami dla graczy oraz ciekawymi wydarzeniami. Poniżej znajdziecie szczegóły, które przedstawiono na oficjalnym forum strzelaniny. Świąteczna akcja w Battlefield 1 trwa do 31 grudnia.

W każdy poniedziałek oraz czwartek podczas Świąt Battlefield 1(*) otrzymasz bonus 250 złomu(**), po zalogowaniu się do Battlefield 1. W czasie trwania tego wydarzenia możesz spodziewać się pakietów bojowych o nowej zawartości, oraz nowych przedmiotów w sklepie.

We wtorki, możesz stanąć przed wyzwaniem za które nagrodą będzie zaawansowany pakiet bojowy, natomiast w środę otrzymacie pakiety za samo logowanie się do gry

Odblokuj specjalną nagrodę w piątki – zaloguj się do Battlefield 1, by dowiedzieć się jak. Zdobywaj poziomy szybciej podczas weekendów, w soboty dzięki aktywnego dla wszystkich podwójnego PD, a za zalogowanie się w niedzielę otrzymasz drużynową premię do PD.

Przypominamy również, że posiadacze Przepustki Premium będą mogli jako pierwsi przypuścić szturm na plaże Gallipoli, kiedy to 11 grudnia pojawi się dodatek Niespokojne wody.

Podczas operacji skupiających się na działaniach na morzu, weźmiecie udział w śmiałym rajdzie na Zeebrugge oraz w bitwie o Gallipoli, a także zagracie w szeregach nowej formacji – brytyjskich Royal Marines. Przygotujcie się na nowe mapy, broń, maszyny bojowe i dodatkową zawartość – wszystko to czeka na was w bitwach I wojny światowej na lądzie i morzu – czytamy na oficjalnej stronie Battlefield 1.

DLC Niespokojne wody to cztery nowe mapy oraz nowy tryb Conquest Assault, gdzie będziemy musieli przejąć wszystkie punkty na mapie. W odróżnieniu jednak od standardowego trybu Conquest, w nadchodzącej wariacji drużyna broniąca rozpoczyna posiadając wszystkie miejsca po swojej stronie.

Poniżej możecie zerknąć na wczesny gameplay z DLC Niespokojne wody, który zarejestrowano na serwerze testowym. Brakuje tutaj jeszcze sporo tekstur, lecz nie przeszkadza to, by zobaczyć ogólny zarys rozgrywki oraz nowe mapy i bronie.

* W poniedziałek 25 grudnia, dodatkowy złom nie będzie dodany. Gracze otrzymają w zamian pakiet zaawansowany, który odblokować można pomiędzy 25 grudnia 12:00 (czasu pacyficznego) a 27 grudnia 12:00 (czasu pacyficznego)

**Ograniczona do jednego bonusu w postaci 250 sztuk złomu na konto i login. 

Źródło: EA, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.