Dirt 5 na PC w promocji. Niska cena

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Światowa premiera DIRT 5 na Xbox One Series X

W trakcie pokazu Microsoftu nie mogło zabraknąć wyścigów od Codemasters.

A tak się przedstawia najnowszy DIRT 5. Twórcy zapowiadają, że gra ma działać w 4K przy 60 klatkach na sekundę lub też w niższej rozdzielczości ale osiągając wtedy 120 klatek.

W grze odwiedzimy lokacje z różnych części globu. Nie zabraknie rozgrywki dla wielu graczy, nawet tak zwanych kanapowych wyzwań, gdzie ekran będzie podzielony dla dwóch graczy.

Twórcy są przekonani, że DiRT 5 pisze nowy rozdział w spuściźnie serii – odważniejszej niż kiedykolwiek wcześniej. Nowe funkcje, innowacje i świeże podejście sprawiają, że DiRT 5 jest centrum dynamicznych wyścigów terenowych, stylu i kultury, gdzie nie ma dwóch takich samych wyścigów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się