Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Super Meat Boy Forever, seria Spelunky i Among Us zmierzają na Switcha

Super Meat Boy Forever, Spelunky, Among Us i wiele innych gier trafi już wkrótce na Nintendo Switch. Konferencja producenta obfitowała w zapowiedzi.

Wczoraj w nocy odbyła się konferencja Nintendo Indie World Showcase. Event ten jest często pomijany przez graczy, nawet tych posiadających hybrydową konsolę od Big N. Niesłusznie.

Tegoroczne wydarzenie obfitowało w ciekawe zapowiedzi, z czego niektóre były naprawdę zaskakujące. Oczywiście wszystkie pokazane tytuły to produkcje indie, ale kilka z nich z pewnością kojarzycie.

Po pierwsze i chyba najważniejsze – doczekaliśmy się pokazu Super Meat Boy Forever. Gra zadebiutuje 23 grudnia i będzie czasowo ekskluzywna na Nintendo Switch.

Potwierdzono również, że Spelunky i Spelunky 2 trafią na konsolę Nintendo. Porty gier będą dostępne na Switchu latem 2021 roku, jednak nie poznaliśmy konkretnej daty premiery.

Znalazło się też miejsce na jeden z największych hitów tego roku. Innersloth przygotowali wersję świetnego Among Us na Switcha, które możecie już kupić w eShopie. Choć twórcy zapewniali, że nie będą w stanie przygotować wersji na konsole z uwagi na problemy z komunikacją, to najwyraźniej udało im się pokonać trudności.

Dodatkowo zapowiedziano dziewięć innych tytułów. Jeśli chcecie uważnie przyjrzeć się każdej produkcji, to poniżej możecie obejrzeć całą konferencję.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się