Super Dungeon Bros z datą premiery na Xbox One, PS4 i PC oraz nowym zwiastunem

Super Dungeon Bros z datą premiery na Xbox One, PS4 i PC oraz nowym zwiastunem
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Rockandrollowa bijatyka w trybie kooperacji.

Niezależny wydawca Wired Productions ogłasza datę premiery Super Dungeon Bros. Produkcja pojawi się 1 listopada 2016 roku w wersji cyfrowej i pudełkowej na Xbox One, PlayStation 4 i PC (Steam) w sugerowanej cenie detalicznej 19,99 euro. Jednocześnie wypuszczono nowy zwiastun, pokazujący bohaterów (Axl, Lars, Freddie i Ozzie) w akcji.

– Super Dungeon Bros to nasza pierwsza gra konsolowa i włożyliśmy w nią mnóstwo serca. Cieszymy się, mogąc dziś ogłosić jej premierę i nie możemy doczekać się, aż zobaczymy grę na półkach sklepowych na całym świecie. Wired Productions było znakomitym partnerem podczas całego procesu tworzenia i bez ich wsparcia nie bylibyśmy w stanie zajść tak daleko. 1 listopada może nadejść! – mówi Brad Moss, prezes React Games.

Super Dungeon Bros kładzie duży nacisk na grę w trybie wieloosobowym. Gracze, wraz z czterema znajomymi, stworzą zespół heavymetalowy i otrzymają misję od samych Bogów Rocka. Wyruszą w podróż po fantastycznej krainie Rökheim, zbiorą epickie łupy, przetrącą gnaty hordom nieumarłych i odkryją legendy dawno zapomnianych gwiazd rocka. Humorystyczna i pełna akcji rozgrywka może toczyć się zarówno w trybie on-, jak i offline. Kolegów z drużyny można rzucić na odległe wyskoki lub wprost na wyzwalacze pułapek, lub wypróbować taktyki bojowe w ofensywnym trybie „bro-op”.

W grze dostępne są trzy wymagające i wyjątkowe obszary królestwa rocka Rökheim: kompleks podziemi Cryptheim, zbudowany na gejzerze piwa browar Chillheim oraz bujna dżungla Bogheim, pełna toksycznych roślin i zwierząt. Dzięki systemowi generowania podziemi gracze nigdy nie będą wymiatać dwa razy w tym samym lochu!

Możliwość grania w trybie wieloosobowym pomiędzy platformami planowana jest po wydaniu gry – szczegóły niebawem.

Gra Super Dungeon Bros została stworzona przez amerykańskie studio React Games, za jej wydanie odpowiada Wired Productions, a dystrybucją detaliczną zajmie się THQ Nordic.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie