Premiera Suicide Squad: Kill the Justice League podobno mocno się opóźni

Suicide Squad: Kill the Justice League wkurzyło i rozczarowało graczy
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Niedawno ujrzeliśmy pierwszy materiał z rozgrywki Suicide Squad: Kill the Justice League, co wskazywało, że produkcja jest na dobrej drodze do premiery. Rzeczywistość podobno jest jednak zgoła inna.

Choć gra miała pierwotnie ukazać się jeszcze w tym roku, deweloperzy podobno musieli opóźnić debiut na 2023 rok – wskazuje Bloomberg. Nie wiemy kiedy dokładnie miałaby ukazać się produkcja, ale debiut w 2022 ma być całkowicie wykluczony.

Choć to plotki, Bloomberg jest bardzo wiarygodnym źródłem informacji. Warner Bros. nie odniosło się jednak do ewentualnego przesunięcia terminu premiery.

Opóźnienia debiutu Suicide Squad: Kill the Justice League mogliśmy obawiać się już dłuższą chwilę temu. Szef WarnerMedia wspomniał pod koniec stycznia o planach na najbliższe kilkanaście miesięcy. Wśród debiutujących w tym roku gier wymieniono Hogwarts Legacy i Gotham Knights, jednak w zestawieniu zabrakło choćby wzmianki o growym Legionie Samobójców.

Na premierę Kill the Justice League czekamy już dość długo. Produkcja została zapowiedziana w 2020 roku, a konkrety na jej temat poznaliśmy dopiero pod koniec zeszłego roku. Przy okazji ujawnienia rozgrywki nie podano konkretnej daty premiery, co już wtedy mogło budzić pewien niepokój.

Growy Suicide Squad zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie