Submerged również na PS4. Wielka przygoda i walka ze śmiercią

Studio Uppercut Games ma dobrą wiadomość dla posiadaczy nowej generacji od Sony. Zobaczcie nowy trailer i porcję screenów z nadchodzącej przygodówki.

Submerged zostanie wydane również na PlayStation 4. Podczas rozgrywki wcielimy się w młodą kobietę, która przybywa łodzią do tajemniczego, zatopionego miasta.


Naszym zadaniem będzie odkrycie tajemnicy tego miejsca, lecz przede wszystkim musimy skupić się na na młodszym bracie, który zapadł na śmiertelną chorobę. Eksplorując teren będziemy musieli zatem znaleźć sposób, by przedłużyć jego życie. Naszym celem jest lekarstwo, które ma uratować chłopca przed śmiercią.

Submerged będzie przygodową grą akcji, lecz z większym naciskiem na zagadki niż na walkę z wrogami. Tytuł powstaje na Unreal Engine 4, a jego premierę przewidziano jeszcze na ten rok. Konkretnej daty niestety nie poznaliśmy, choć twórcy wspominają o wrześniu. Oprócz edycji na PS4Submerged zmierza również na Xboksa OnePC oraz urządzenia z iOS i Androidem.

Poniżej świeży trailer, a zaraz pod nim kilka screenów. Co powiecie na taką przygodę? Skusicie się, by wziąć w niej udział?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet