Studio Sledgehammer Games będzie tworzyło nowe Call of Duty

call_of_duty_ghosts_cod_03

Dotychczas firma jedynie asystowała przy realizacji Modern Warfare 3.

Zespół będzie więc wraz z Infinity Ward oraz Treyarch, odpowiadał za kolejne odsłony, rewelacyjnie sprzedającej się serii. Zmianie ulegnie również cykl produkcyjny, każdy z deweloperów będzie mieć trzy lata (wcześniej dwa), na stworzenie gry. Wpłynąć to może pozytywnie na jakość kolejnych odsłon.


Przedstawiciel Activision (wydawcy), Eric Hirshberg  stwierdził, że dokonane zmiany pozwolą również na wydawanie większych i mniejszych pod względem dostępnej zawartości DLC. Nie ukrywa przy tym, że z biznesowego punktu widzenia jest to niezmiernie istotne.

Najnowsza odsłona Call of Duty: Ghosts, została zrecenzowana na łamach naszego portalu, przez redakcyjnego kolegę – Roberta Ocetkiewicza.  Pochwalił on pełną akcji i dynamizmu kampanię oraz udany tryb multiplayer, jednocześnie wychwytując niezaprzeczalne wady : niedociągnięcia graficzne i przewidywalną fabułę trybu single. Ostatecznie stwierdził, Najnowsze Call of Dutto mimo wszystko solidna produkcja, ale oczywiście niepozbawiona błędów, wystawiając notę 7,5/10.

 

 

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

3 Shares
Share3
+1
Tweet