Strix RX 480 prosto od ASUS Republic of Gamers

Oto nowa karta graficzna dla graczy, która oferuje obsługę wirtualnej rzeczywistości.

Dzięki najnowszemu procesorowi graficznemu AMD Radeon RX 480, podkręconemu do 1330 MHz w trybie OC, karta ROG Strix RX 480 oferuje do 15% szybszą wydajność w benchmarku 3DMark Fire Strike Extreme i o 19% w grach Hitman i Doom.

Kartę ROG Strix RX 480 wyposażono w szereg technologii, które znajdziesz tylko w produktach ASUS: DirectCU III z technologią wentylatora 0db, która zapewnia maksymalny przepływ powietrza, uzyskując temperaturę niższą o 30% i 3-krotnie cichszą pracę oraz ASUS FanConnect, którą cechują złącza wentylatora kontrolowane przez GPU, które oferują ukierunkowane dodatkowe chłodzenie. Jedyna w branży technologia Auto-Extreme z komponentami Super Alloy Power II zapewnia najwyższą jakość i niezawodność działania.


Strix R480 przód
Strix R480 przód

ROG Strix RX 480 umożliwia pełną personalizację dzięki oświetleniu Aura RGB. Konstrukcja z dwoma portami HDMI to ukłon w stronę entuzjastów rzeczywistości wirtualnej, którzy mogą bez obaw podłączyć swój sprzęt i w dowolnej chwili zanurzyć się we wciągającej rozgrywce. GPU Tweak II z narzędziem XSplit Gamecaster pozwoli intuicyjnie podkręcać wydajność i strumieniować grę.

Dzięki zaprojektowanemu na nowo intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, GPU Tweak II czyni podkręcanie i grę łatwiejszą niż kiedykolwiek przedtem, jednocześnie zachowując zaawansowane opcje dla wytrawnych overclockerów. Za pomocą jednego kliknięcia nowa funkcja Gaming Booster maksymalizuje wydajność systemu, usuwając zbędne procesy i automatycznie przydzielając wszystkie wolne zasoby.

Strix R480 tył
Strix R480 tył

ASUS ROG Strix RX 480 będzie dostępny w ogólnej sprzedaży w drugiej połowie sierpnia 2016 w orientacyjnej cenie 1440 złotych.

Źródło: Materiał producenta

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

21 Shares
Share21
+1
Tweet