Strażnicy Galaktyki vol. 3 już nakręceni. Ekipa filmowa zakończyła zdjęcia

Chris Pratt wróci w filmie Strażnicy Galaktyki Vol. 3
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Uniwersum

Już za rok premiera filmu Strażnicy Galaktyki vol. 3 i mamy dobrą wiadomość dla wyczekujących fanów – zdjęcia do tytułu już zakończono.

Informację ogłosił oficjalnie James Gunn, czyli reżyser całej filmowej trylogii. Wraz z wiadomością pojawiło się zresztą wspólne zdjęcie, na które oprócz reżysera załapali się Sean Gunn, Pom Klementieff, Chris Pratt, Karen Gillan, a także Dave Bautista:

Wiadomo już, że oprócz aktorów widocznych na zdjęciu w filmie pojawią się m.in. Zoe Saldana, Elizabeth Debicki, Will Poulter, Sylvester Stallone i Chukwudi Iwuji. Widzowie oglądający film w oryginalnej wersji językowej z ewentualnymi polskimi napisami usłyszą także ponownie dwa znajome głosy. W obsadzie znaleźli się bowiem Vin Diesel jako Groot oraz Bradley Cooper jako szop Rocket. Widzów najprawdopodobniej czeka też kilka niespodzianek; James Gunn zapewne nie zdradził jeszcze wszystkich członków obsady ani przewidzianych dla nich postaci. O wszystkim dowiemy się , gdy Strażnicy Galaktyki Vol. 3 wejdą do kin.

Prace nad całą serią trwają już od dekady. Pierwsza część Strażników zadebiutowała bowiem w 2014 roku. Jej kontynuacja natomiast, Strażnicy Galaktyki vol. 2, pojawiła się trzy lata później. Na trzecią część czekamy zatem najdłużej, a do premiery jeszcze rok. Jej datę ustalono na 5 maja 2023 roku. Wiadomo już, że będzie to ostatnia odsłona popularnej serii.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie