Stranger Things – sezon 4. w pierwszych recenzjach. Jest też finałowy zwiastun

Stranger Things sezon 4
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Recenzje Seriale

4. sezon Stranger Things otrzymał od Netfliksa finałowy zwiastun. Pojawiły się również pierwsze recenzje – w większości zresztą pozytywne.

Krytycy otrzymali dostęp do 7 odcinków składających się na pierwszą część sezonu. W momencie publikacji tekstu w serwisie Rotten Tomatoes zamieszczono 41 opinii, z których 93% to głosy pozytywne. Recenzenci docenili m.in. nieco mroczniejszy klimat niż w poprzednich sezonach. Padły wręcz stwierdzenia, że jest to najlepsza odsłona produkcji jak do tej pory – a warto pamiętać, że do recenzji nie udostępniono finałowych odcinków. Jeśli i te potoczą się tak, jak przedstawiają to recenzenci skupieni wokół Rotten Tomatoes, to rzeczywiście sezon zapowiada się doskonale.

Z drugiej strony 4. sezon Stranger Things według opinii sprawia wrażenie niepotrzebnie przeładowanego bohaterami i wydarzeniami. Krytycy wytykają również przewidywalność wątków, a nawet… długość odcinków. Rzeczywiście w tym sezonie poszczególne epizody przypominają pod tym względem raczej filmy; ze względu na to lepiej rozłożyć seans na kilka wieczorów niż oglądać całość za jednym zamachem.

Jako że premiera już za kilka dni – a ściślej w najbliższy piątek – Netflix zaprezentował także finałowy zwiastun. Dzięki temu możemy zobaczyć nie tylko początkowe minuty nowego sezonu, ale również zapowiedź dalszych wydarzeń. Pamiętajcie jedynie, że 27 maja na platformie znajdzie się wyłącznie pierwsza część, czyli siedem odcinków. Finał sezonu zadebiutuje dopiero 1 lipca.

Obiecany zwiastun zobaczycie poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie