Stęskniliście się za Geraltem? Oto świeży materiał z Wiedźmin 3: Dziki Gon

Świat gry ma zachwycać wielkością i możliwościami, jakie nam zaoferuje.

Sami przyznacie, że CD Projekt RED coś ostatnio zwolnił z promowaniem trzeciego Wiedźmina. Dzisiaj studio przypomina o nadchodzącym tytule dziennikiem deweloperskim z gry, który naprawdę warto obejrzeć (są polskie napisy).


Przez ponad pięć minut możemy posłuchać o rozległych krainach, które Geralt odwiedzi, o żegludze, morskich potworach, o tym, jak ważny jest cykl nocy i dnia oraz o społecznościach zamieszkujących otwarty świat. Podczas rozgrywki będziemy mogli wchodzić w różne interakcje z mieszkańcami osad, ale jeśli nie będziemy mieli ochoty na mieszanie się w cudze sprawy, przejdziemy obok nich obojętnie.

Twórcy starają się, by świat w Wiedźmin 3: Dziki Gon był jak najbardziej zbliżony do rzeczywistości. Tak będzie np. z polowaniami, podczas których trzeba będzie tropić ślady dzikiego zwierza lub zasięgać informacji od mieszkańców pobliskich wiosek.

Oprócz opowieści o Wiedźmin 3: Dziki Gon zobaczycie również fragmenty rozgrywki – walkę, otwarte morze czy przepiękne krajobrazy. Zapraszamy na seans!

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Dziennik Dewelopera (Podróżny Łowca Potworów)

Data premiery Wiedźmin 3: Dziki Gon została ustalona na 24 lutego 2015 roku. Gra wyjdzie na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli chcecie przypomnieć sobie gameplay’e z gry oraz pozostałe informacje, zapraszamy tutaj.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet