Jeden z najbardziej wyczekiwanych exclusive’ów na PS5 dostanie demo. Znamy datę

Stellar Blade Demo nadchodzi na PS5 - PlanetaGracza
Newsy PS5

Stellar Blade demo nadchodzi! Jeden z największych tegorocznych exclusive’ów na PS5 otrzyma wersję demonstracyjną i to jeszcze w marcu!

Shift Up stara się zachęcić graczy jak może, aby ci zainteresowali się ich najnowszą produkcją. Stellar Blade to trochę takie NieR: Automata, a trochę garść własnych pomysłów. Deweloperzy mają jednak dziwny pomysł na marketing, bo swój tytuł reklamują atrakcyjną modelką i… niemal nagimi strojami.

Stellar Blade demo – kiedy dostępne?

Co ciekawe, Stellar Blade otrzymało demo już wcześniej, ale był to błąd ze strony Sony. Wersja demonstracyjna wisiała na serwerach krótko, ale wystarczyło, aby garść graczy zdołała ją pobrać. Zgodnie z ich opiniami, gra zapowiada się naprawdę zacnie – od strony wizualnej, ale przede wszystkim dzięki świetnemu systemowi potyczek. Gracze mogą również spodziewać się dynamicznych walk z bossami, więc wszystko to, co fani gier akcji lubią najbardziej.

Jak na Twitterze informuje PlayStation, demo Stellar Blade stanie się dostępne już 29 marca 2024 roku. Będziecie mogli je pobrać za darmo z PlayStation Store i nie potrzeba do tego żadnej subskrypcji.

W sieci dostępne są też gameplaye z dema. Jeśli więc nie chcecie go pobierać, zawsze możecie obejrzeć rozgrywkę m.in. na YouTubie. Co do samej gry – już wcześniej dowiedzieliśmy się, że oferować ma około 25-godzinną przygodę, choć czas ten może znacznie się wydłużyć. W grze stoczymy 20 walk z bossami, w tym wielkimi stworami i robotami. Więcej informacji o grze znajdziecie w tym artykule.

Źródło: https://twitter.com/PlayStationEU/status/1772232385720926596

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie