Steam zmienia politykę promocji na gry. Nie będzie wielkich polowań!

Steam zmienia politykę promocji na gry. Nie będzie wielkich polowań!
Newsy PC Polecamy

Przynajmniej podczas jesiennej i zimowej wyprzedaży, których daty już poznaliśmy.

Lubicie czaić się na mega rabaty na platformie Valve? Podczas trwania wyprzedaży pojawiały się tam dzienne promocje, które jeszcze bardziej obniżały ceny niektórych tytułów na krótki okres czasu.

Najbliższa jesienna wyprzedaż na Steam zostanie zorganizowana w dniach 25 listopada – 1 grudnia, natomiast zimowa potrwa od 22 grudnia do 4 stycznia. Podczas ich trwania nie uświadczymy jednak dziennych i błyskawicznych promocji.

Jak potwierdził Steam w komunikacie dla brytyjskiego Eurogamera, takie mega rabaty znikają na czas tych wyprzedaży (nie wiadomo, czy później powrócą). Zamiast tego ceny gier mają być niższe w całym okresie danej akcji. Nadal na stronę główną platformy wyciągane będą niektóre tytuły z informacją o rabacie, lecz nawet jeśli zostaną zastąpione przez inne, mają kosztować tyle samo.

Słowem – jedna cena przez całą wyprzedaż. Nie będziemy zatem musieli codziennie zaglądać na Steam by zerknąć, czy akurat teraz coś ciekawego nie pojawiło się w jeszcze bardziej okazyjnej cenie. Z jednej strony fajnie, z drugiej strony jest dreszczyk w takich polowaniach na promocje.

Co sądzicie o takich zmianach?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie