Steam – zimowa wyprzedaż z datą startu. Szykujcie portfele!

Steam – zimowa wyprzedaż z datą startu. Szykujcie portfele!
Newsy PC Polecamy

Promocji nigdy za wiele.

Dosłownie dwa dni temu na Steam zakończyła się jesienna wyprzedaż, a przed nami kolejne szaleństwo zakupów. Jak donoszą liczne źródła na forum NeoGAF, co niezależnie potwierdziła brytyjska redakcja Eurogamera, zimowa czy też świąteczna wyprzedaż wystartuje na Steam w dniu 22 grudnia i potrwa do 2 stycznia 2017 roku.

Czego się spodziewać? Steam zrezygnował jakiś czas temu z dziennych ofert, zatem nie będziemy musieli wchodzić co rusz na serwis i polować na najlepsze okazje. W ofercie znajdzie się zapewne setki tysięcy przecenionych gier, zatem wato rozbić świnkę skarbonkę i przeliczyć wszystkie drobniaki.

Zeszłoroczna zimowa wyprzedaż na Steam cieszyła się sporą popularnością. W sumie sprzedano wówcazas ponad 46 milionów gier, co wygenerowało dla firmy aż 270 milionów dolarów przychodu! Nie da się ukryć, że liczby te robią wrażenie. Takie dane wyciekły w styczniu tego roku przypadkowo poprzez prywatną grupę Steamworks, która dedykowana jest producentom gier. Ponadto zostały one uzupełnione o wyliczenia strony Steam Spy – szacującej wyniki sklepu.

Z raportu dla producentów wynika też, że największe przychody ostatniej zimowej wyprzedaży na Steam przyniosły kolejno: Fallout 4, GTA V oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon. Bardziej szczegółową listę znajdziecie poniżej. Ciekawe, kto w tym roku będzie na szczycie…

Steam
Steam
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie