Znamy datę Steam Summer Sale 2022. Valve znów będzie kusić nas promocjami

Steam Summer Sale 2022 za rogiem. Znamy datę i możliwe przeceny
Newsy PC

Steam Summer Sale 2022 już za rogiem. Valve podzieliło się oficjalną datą startu oczekiwanej wyprzedaży. Znamy też gry, które najpewniej zostaną przecenione.

Doskonale wiemy, że gracze PeCetowi uwielbiają promocje. Epic Games Store przyzwyczaiło nas do rozdawania gier za darmo, z kolei Valve za pośrednictwem Steam kusi nas świetnymi ofertami. Choć wielu z nas potrafi znaleźć w swojej bibliotece wiele pozycji, których jeszcze nawet nie zaczęliśmy, kolejne przeceny i tak wydają się atrakcyjne. Steam powraca z wyczekiwanym wydarzeniem.

Valve ogłosiło, że Steam Summer Sale 2022 rozpocznie się już 23 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego. Klasycznie dla tego typu wydarzeń, powinniśmy przygotować portfel. Zapewne pojawią się tysiące przecenionych gier, w tym ukrytych perełek oraz znanych hitów AAA. Choć z drugiej strony w ostatnich latach nie byliśmy świadkami jakiś szczególnie wybitnych obniżek. No cóż, miejmy nadzieję, że to się zmieni. Jeżeli nie możecie doczekać się startu wydarzenia, możecie odpalić odliczanie i… czekać.

I tym razem platforma Valve przygotuje nie tylko tańsze gry wideo czy dodatki. Pojawią się nowe dodatki do naszych profili, które kupimy za zgromadzone punkty. Niektóre z nich mają być dostępne nawet przed oficjalnym startem wydarzenia. Na opublikowanym zwiastunie jest także mowa o „świetnym zadaniu”, którego mamy doświadczyć po raz pierwszy, ale niestety nie zdradzono nic więcej. Event ma potrwać do 7 lipca.

Wspomniany już filmik pokazuje również szereg gier, które najpewniej zostaną przecenione w trakcie samej wyprzedaży. Wychodzi więc na to, że gracze będą mogli zaoszczędzić na wielu popularnych i nowych pozycjach. Pokazano m.in. Cyberpunk 2077, God of War, GhostWire Tokyo, Dying Light 2, Forza Horizon 5, V Rising, FIFA 22 i nie tylko.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie