Steam – jesienna wyprzedaż wystartowała, a wraz z nią nominacje do prestiżowych nagród

1 komentarz

Platforma Valve zaprasza na zakupy oraz do głosowania.

Jesienna wyprzedaż na Steam właśnie wystartowała i jeśli chcecie skorzystać z promocji, macie na to czas do 29 listopada.

Wśród przecenionych gier znajdziemy choćby Grand Theft Auto IV: Complete Edition za 8,99 euro (około 40 zł), GTA V za 29,99 euro (około 129 zł), Just Cause 3 za 12,49 euro (około 53 zł), The Elder Scrolls V: Skyrim za 4,94 euro (około 21 zł) czy Sid Meier’s Civilization V za 7,49 euro (około 32 zł).

To oczywiście malutki fragment oferty i jeśli chcecie poznać całą, wystarczy zajrzeć na Steam.

Platforma Valve ogłasza również nominacje do Nagród Steam: Po raz pierwszy w historii ludzkości społeczność użytkowników Steam zadecyduje o nominacjach do prestiżowych Nagród Steam. W tym miesiącu to właśnie do was należeć będzie wybór nominowanych do 8 różnych kategorii oraz okazja na wykreowanie waszej własnej kategorii nagrody.

Jak zatem widzicie, decyzja należy do graczy, którzy mogą zgłaszać gry do poszczególnych kategorii. Te nazwano naprawdę nietypowo, np. Wcale nie płaczę, coś mi wpadło do okaJeszcze 5 minutŁooooo, stary! czy Złoczyńca, którego trzeba przytulić. Chcecie zgłosić swoje propozycje? Zapraszamy na tę stronę.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się