Grajcie za darmo na Steam. Battle royale w bardzo dziwnym wydaniu

Steam z graniem za darmo na weekend | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Na Steam trwa darmowy weekend z Deceive Inc. Jest to szpiegowska gra battle royale skupiająca się na rozgrywce wieloosobowej. Ciekawe podejście do gatunku.

Deweloperzy ze Sweet Bandits Studios określają swoją szpiegowską grę multiplayer jako battle royale, choć sama idea rozgrywki znacząco odbiega od tego, do czego przyzwyczaiły nas gry z tego gatunku. Tym razem wcielimy się w szpiegów i tajnych agentów, a całość przypomina raczej wieloosobową grę towarzyską. Niemniej warto spróbować swoich sił. A nuż znajdziemy kolejny hicior, który nas wciągnie?

Darmowy weekend na Steam

Na Epic Games Store możemy za darmo przypisać gry do konta, a Steam nie oferuje tego aż tak często, choć wcale nie musi. Zamiast tego regularnie odbywają się tam darmowe weekendy. Bardzo często dotyczą mniej popularnych tytułów sieciowych. W ten sposób twórcy liczą na zastrzyk graczy, a co za tym idzie – możliwość zyskania przez ich produkcję “drugiego życia”. Czy w tym przypadku będzie podobnie?

Tego nie wiemy, ale Deceive Inc. to naprawdę ciekawa pozycja. Do tego gracze określają ją “bardzo pozytywnie”. Wśród recenzji społeczności nie brakuje zachwytów. Fani chwalą przede wszystkim niepowtarzalną koncepcję. Szpiegowskie battle royale oparte na skrytych działaniach to rzecz naprawdę świeża, choć niestety na co dzień grze brakuje graczy, aby się w ogóle utrzymać.

Wkrocz do tajnej akcji, wcielając się w asów i mistrzynie szpiegostwa w tej wieloosobowej grze pełnej podstępów i trików w rękawie. Przebierz się za dowolnego cywila, by wtopić się w tłum. Użyj najnowocześniejszych gadżetów, by zyskać przewagę. Wydostań pakiet za wszelką cenę, zanim zrobi to konkurencja! Podczas pracy dla Deceive Inc., żadna sztuczka nie jest za brudna.

– czytamy w opisie gry na platformie Steam

Darmowy weekend z grą na Steam trwa od dzisiaj do 7 marca.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie