Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Steam Awards i wyprzedaże startują już jutro. Znamy godzinę rozpoczęcia

Wiemy, kiedy dokładnie wystartują wyprzedaże na platformie Valve i głosowania do Steam Awards 2020. Szykujcie się na szał promocji.

Start wyprzedaży na platformie Valve to zawsze wielkie święto dla graczy. Ogromne promocje, wydarzenia społecznościowe i umożliwienie darmowego przetestowania niektórych produkcji zawsze cieszy.

W tym roku również nie zabraknie atrakcji. Już 25 listopada wystartuje głosowanie na tegoroczne Steam Awards i w tym samym czasie pojawią się też promocje. Wydarzenie powinno rozpocząć się o godzinie 19:00.

W zeszłym roku nagrodę za grę roku otrzymało Sekiro: Shadows Die Twice, a tą samą statuetkę w kategorii VR zgarnęło Beat Saber. W tym roku rywalizacja będzie bardzo zacięta i każdy z Was będzie mógł oddać swój głos w wielu kategoriach. Dodatkowo pojawią się dwie nowe kategorie – najlepsza ścieżka dźwiękowa i najlepsza produkcja relaksacyjna.

Same promocje mogą być lepsze lub gorsze. W przypadku zniżek na Steam raczej nie ma reguły, która pozwalałaby przewidzieć jakość nadchodzących promocji. Warto dodać do swojej listy życzeń szczególnie interesujące nas produkcje i kto wie, może akurat traficie na dobrą cenę.

Pełną rozpiskę tegorocznych wyprzedaży na platformie Valve znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się